Děti a mládež

Mládež

 

V celém sboru Křesťanské společenství Praha se schází mládež od 12 do 25 let na mnoha akcích, vše najdete na jejich stránkách.


Program pro děti („Nedělka“)

 

Probíhá v době shromáždění dospělých. Děti jsou mezi námi vítány a snažíme se vytvářet příjemné prostředí pro každý věk. K tomu přispívá i dopolední svačinka pro děti, kterou připravují členové sboru.

V hlavním sále je dost prostoru pro „zaparkování“ kočárků. Přímý vstup do sálu není bezbariérový (několik schodů), ale v předsálí se vždy najde pomocná ruka. Přímo ze sálu je vstup do ozvučené herny, kterou můžou využívat kojící maminky a rodiče s batolaty do tří let. Předškolní děti (3-7 let) mají též svoji místnost v blízkém dosahu rodičů, tedy opět vchod ze sálu. Školní děti mají své prostory v 1. patře.

Nedělka je jedním z míst, kde se děti setkávají spolu navzájem i s Bohem a učí se znát Boží slovo. Kromě pravidelných nedělních setkání děláme speciální setkávání při tradičních příležitostech, jako jsou Vánoce a Velikonoce, a netradičních, jako je Díkůvzdání a letní předprázdninový Jarmark. Je to skvělá možnost jak více poznat svoji velkou starší i mladší rodinu, velké i malé kamarády.

Pokud chcete znát podrobnosti o jednotlivých odděleních, podívejte se na naši prezentaci.
S dotazy týkajícími se dětí a nedělky se prosím obracejte na nedelka.sever@gmail.com.


Dětské oddíly

 

Fungují v současné době tři, pro různé věkové kategorie. Jejich stránky najdete v rubrice Spřízněné weby